فهرست مطالب

پرکننده پوستی چشم

در طول زندگی، بسیاری از مردم در فکر رها شدن از بادهای زیر چشم هستند. خوشبختانه، پرکننده پوستی چشم یک راه بسیار مناسب برای صاف کردن و شاداب کردن ناحیه زیر چشم می ­باشد. بالا رفتن سن معمولاً از دست رفتن حجم پوست اطراف چشم می­ شود که در نتیجه در ظاهر فرد منجر به سایه شدن و تشکیل خطوط و چین و چروک می­ شود. این روند منجر می ­شود فرد ظاهر خسته­ و مسن­تری نسبت به معمول داشته باشد. پرکننده­ های پوستی چشم منجر به نرم تر شدن قسمت­ های زیرین چشم می­ شود که در نهایت به جوان­ تر شدن ظاهر کلی شما کمک می­ کند.

پرکننده ­پوستی گونه

گونه­ ها متداول­ ترین محل برای درمان پرکننده پوستی می ­باشند، چرا که پوست این ناحیه در طول زمان حجم خود را از دست می ­دهد. این وضعیت در اثر تغییرات گرانشی ایجاد شده در پدهای چربی صورت می­ گیرد. این پرکننده­ ها علاوه بر برگرداندان حجم اولیه گونه ­ها، از بروز تغییرات ناشی از گرانش نیز جلوگیری می­ کند.

فرایند درمان

پرکننده ­های پوستی گونه و فرایند بزرگ کردن لب شامل تزریق ژل ­های تثبیت شده بر پایه اسید هیالورونیک، ترکیب طبیعی پوست می ­باشد که منجر به درمان ناحیه از نظر حجم و هیدراسیون می­ شود. پس از تزریق، این ژل به آب موجود در پوست شما متصل شده و حجم طبیعی را برای از بین بردن چروک­ ها ایجاد می­ کنند. این ژل همچنین با بافت­ های کناری نیز ترکیب شده و امکان عبور از قطعات بین ژل را به سایر ترکیبات مغذی نظیر اکسیژن، گلوکز و هورمون­ ها می­ دهند. در نتیجه احیاء سریع پوست فراهم می­ شود.

اثرات درمان بلافاصله پس از یک جلسه تزریق مشاهده می­ شود. محل مورد نظر باید پس از تزریق به آرامی ماساژ داده شود. این عمل به گسترش یکپارچه ژل به بافت­ های کناری کمک می­ کند. یک جلسه تزریق در مرکز تایید شده در حدود ۳۰ دقیقه به طول می ­انجامد و اثرات آن سریعاً مشخص می­ شود. درمان­های بعدی برای نگهداری هر ۲۴-۶ ماده یکبار توصیه می ­شود و همچنین طراحی درمان می­ تواند بسته به نیازهای شما تغییر یابد.

سرخی و تورم جزئی در نزدیکی محل تزریق عادی می ­باشد. همچنین عوارض جانبی دیگری نظیر درد جزئی یا حساسیت و یا خارش در محل تزریق نیز می­ تواند مشاهده شود. وضعیت پوست در تزریق در اطراف چشم و گونه پس از ۲-۱ روز و پس از تزریق به لب در عرض ۱ هفته به وضعیت طبیعی باز می­ گردد.در حالی که هزینه درمان وابسته به سطح تزریق و طول درمان می­ باشد، تمامی روش ­های درمان، راه حل­ های مقرون به صرف ه­ای را نیز دارند.

Eye Dye Fillers

هیچ پیش تستی صورت نگرفته و به راحتی اجرا می­ شود

در ابتدا به منظور اخد تاییده برای استفاده در زیبایی، از فیلرهای پر کننده پوستی سوئدی استفاده شده که اولین مورد اسید هیالورونیک قابل تزریق غیر حیوانی بود. ترکیب صنعتی ما به پوست طبیعی حاوی هیالورونیک اسید اضافه شد و به صورت موفقیت آمیزی پیش از ۱۹۹۶ مورد آزمایش قرار گرفت. از آنجایی که این ترکیب عاری از هر گونه توکسین و مواد حیوانی می ­باشد، احتمال انتقال بیماری­ های مشترک کاملاً حذف می ­شود.

درمان به صورت کاملاً استریل می­ باشد که می­ تواند به سرعت شروع شود و به دلیل ماهیت و طراحی طبیعی آن، منجر به حداقل تخریب در سایر بافت­ ها می­ شود. هزینه معقول این ترکیب منجر به این مورد شده است که یکی از محبوب­ ترین روش ­های زیبایی طبیعی شناخته می­ شود.

اسید هیالورونیک

توانایی پوست برای مقابله با اثرات زمان، باد، آب و هوا و استرس­ های محیطی وابسته به هیالورونیک اسید می­ باشد که یک پلی­ساکارید طبیعی که در تمامی موجودات زنده وجود داشته و در تمامی موجودات و بافت­ ها مشابه می ­باشد. عملکرد اصلی آن اتصال به آب و اجزای متحرک لغزنده بدن نظیر مفاصل و عضلات می­ باشد. به همین دلیل بیش از ۲۷ میلیون نفر در سرتاسر دنیا با ترکیبات برپایه هیالورونیک اسید درمان شده ­اند.

زیبایی طبیعی برای هر مدت زمانی که شما دوست دارید

پرکننده ­های پوستی که مورد استفاده قرار می ­گیرد، توانایی ویژه­ای در حفظ حجم اولیه برای مدت طولانی دارد. با شکسته شدن ژل، آب جای آن را می ­گیرد. غلظت کمتر ژل منجر به اتصال مقادیر بیشتر آب می­شود. زمانی که ژل به صورت کامل شکسته و جذب شود، بدون جا گذاشتن کوچک ترین ماده خارجی یا زائد از بین می­ رود.

برای درمان چین و چروک­ های صورت نظیر پرکننده ­های گونه، بیشتر بیماران تکرار درمان ۲۴-۶ ماده پس از درمان اولیه را درخواست می­ کنند. پس از روش ­های درمانی بر روی لب، جلسه بعدی معمولاً ۶ ماه بعد می­ باشد. این مورد همیشه بر عهده بیمار می­ باشد که درمان را ادامه دهد و یا یک روش ترکیبی را امتحان کند.

پرکننده ­های پوستی کاملاً سالم بوده و بسته به نظر شما می­ توانند مورد استفاده قرار بگیرند. این ترکیبات اثرات جانبی کمی داشته و تمامی قدرتی را که برای تغییر چهره خود لازم دارید را فراهم می­ کند.

به این مقاله امتیاز دهید

دکتر هادی سرمستمشاهده نوشته ها

Avatar for دکتر هادی سرمست

– متخصص گوش گلو و بینی، جراح سر و گردن، جراح پلاستیک بینی و صورت – فارغ التحصیل دوره تخصصی در مهرماه سال ۱۳۸۸ از دانشگاه علوم پزشکی گیلان – دارای بورد تخصصی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *