تزریق ژل صورت
تزریق ژل صورت، روشی غیر جراحی برای داشتن پوستی جوان‌تر و پر کردن خطوط و چین و چروک‌ها

با پیر شدن پوست شما، کلاژن که به شکل‌دهی و تقویت آن کمک می‌کند از بین می‌رود. خطوط طبیعی و چین و چروک‌ها عمیق‌تر می‌شوند. قرار گرفتن در معرض نور خورشید، سیگار کشیدن، آلودگی هوا و حتی استرس همگی می‌توانند موجب پیر شدن ظاهر شما شوند. همچنین صورت می‌تواند حجم خود را از دست داده و گونه‌های افتاده و ظاهری به پایین کشیده شده حاصل شود. تزریق ژل یا فیلر پوست  به عنوان درمانی موثر برای خطوط و چین و چروک‌های عمیق استفاده می‌شود. تزریق ژل صورت، روشی غیر جراحی برای داشتن پوستی جوان‌تر و پر کردن خطوط و چین و چروک‌ها می‌باشد.

انتخاب پزشکی مناسب برای اجرای درمان شما از بسیاری از جهات اهمیت دارد. تزریق ژل به صورت توسط پزشک بسیار ماهر و مجرب، دکتر سرمست انجام می‌گیرد. وی دارای تجربه‌ی زیادی در تزریق ژل بوده و بیماران زیادی را تحت درمان قرار داده است. روش ایشان یک درمان محافظه‌کارانه که ثابت شده ایمن و موفق می‌باشد، است. شما می‌توانید برای رزرو وقت مشاوره‌ی اولیه با ما تماس بگیرید تا پس از مراجعت به دفتر دکتر سرمست سوالات خود را بپرسید. پس از آشنایی با ما می‌توانیم اعتماد شما که یک جزء مهم در درمان می‌باشد را جلب نماییم.

02122793025

02122793042

02144763110

02144763112

02144763113

کاندیدهای تزریق ژل


 

کاندیدهای مناسب برای این درمان افراد بالغی می‌باشند که متوجه علائم پیری در امتداد خط ابروی خود شده‌اند. بسیاری از بیماران لیفت ابرو و پیشانی از طریق تزریق ژل را به عنوان جایگزینی برای جراحی لیفت ابرو که روشی تهاجمی بوده و نیاز به دوره‌ی بهبودی زیادی دارد، انتخاب می‌کنند. اکثر بزرگسالان که از وضعیت سلامتی کلی خوبی برخوردارند قادر به تقبل هزینه تزریق ژل هستند. اگر می‌خواهید بدانید که آیا این درمان اهداف زیبایی مورد نظر شما را برآورده می‌کند، همین امروز یک قرار مشاوره تنظیم نمایید.

23756420

مزایای تزریق ژل


 از مزایای تزریق ژل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– یک روش غیرتهاجمی با دوره‌ی بهبودی کم که در نتیجه شما می‌توانید بلافاصله فعالیت‌های روزانه‌ی خود را از سر بگیرید.
– کاهش خطوط و چین و چروک‌ها به منظور داشتن ظاهری جوان‌تر
– پر کردن حجم از دست رفته برای داشتن صورتی نرم و جوان
– نتایج با ماندگاری بالا

نواحی قابل درمان با تزریق ژل


 

تزریق ژل صورت برای کاهش خطوط و چین و چروک‌های عمیق، پر کردن گودی‌های صورت، بهبود نواحی افتاده و هموار کردن خطوط صورت استفاده می‌شود:
خطوط اخم و پیشانی
خطوط خنده
چین و چروک اطراف لب
خطوط دور چشم
برجسته کردن لب
برجسته کردن گونه
بزرگ کردن چانه
– اصلاح بینی
لیفت ابرو
رفع گودی زیر چشم‌ها
– جوان‌سازی دست‌ها
– اصلاح جای جوش و زخم آکنه

مشاوره


 

چندین نوع از فرآورده‌های ژل تزریقی صورت وجود دارند که می‌توانند به شما برای دستیابی به نتیجه‌ی مورد نظرتان کمک کنند. انتخاب مناسب‌ترین محصول توسط پزشک متخصص ما بستگی به ناحیه‌ی تحت درمان دارد. دکتر سرمست با شما درباره‌ی مزایای ژل مورد استفاده و اینکه کدام یک و یا ترکیب کدام محصولات بهترین نتایج را برای شما در بر خواهد داشت، به عنوان بخشی از روند درمان اختصاصی شما صحبت خواهد نمود.

روش انجام تزریق ژل


مقادیر کمی از ژل تزریقی بطور مستقیم و با استفاده از یک سوزن بسیار ریز به پوست تزریق می‌شود. بعد از تمیز کردن ناحیه‌ی مورد نظر، یک کرم بی‌حس کننده مالیده می‌شود. این کار تضمین می‌کند که تزریق‌های اعمال شده توسط پزشک یا دستیار وی درد و ناراحتی بسیار ناچیزی به همراه خواهد داشت.

ژل تزریق شده با پر کردن پوست کمک می‌کند تا خطوط و چین و چروک صاف شوند. اگر لب‌ها یا خطوط صورت تحت درمان باشند، ژل موجب افزایش حجم شده و سبب بازیابی شکل آن می‌گردد و ظاهری پُرتر و با طراوت‌تر حاصل می‌شود.
درمان‌های تزریق ژل تنها توسط پزشک بسیار ماهر و با تجربه انجام می‌شوند.

427520

مدت زمان درمان و دوره‌ بهبودی


 

بعد از انجام درمان، ممکن است مقدار کمی تورم وجود داشته باشد که به سرعت برطرف می‌شود. بسته به ناحیه‌ی درمان شده، معمولاً بیشتر از 30 دقیقه بطور نمی‌انجامد و شما می‌توانید به محض آمادگی کلینیک را ترک نمایید.
بعد از درمان تزریق ژل نیازی به زمان بهبودی نمی‌باشد و شما می‌توانید بلافاصله فعالیت‌های روزانه‌ی خود را از سر بگیرید. ممکن است مقدار تورم یا کبودی را در ناحیه‌ای که تزریق انجام گرفته است تجربه کنید که معمولا دوام آن بیشتر از 48 ساعت نمی‌باشد. پزشک شما روند بهبودی و آنچه که باید انتظار داشته باشید را در زمان ملاقات مورد بحث قرار خواهد داد.

هزینه‌های تزریق ژل


 

یک برنامه‌ی درمانی شخصی برای برآورده کردن نیازهای فردی شما طراحی می‌شود. هزینه تزریق ژل می‌تواند بسته به نوع ژل مورد استفاده و تعداد جلسات مورد نیاز متغیر باشد.

سوالات متداول


 

 1. تفاوت‌های بین تزریق ژل و بوتاکس چه می‌باشد؟

  در حالی که تزریق ژل برای پر کردن چین و چروک‌های ایجاد شده در اثر کاهش کلاژن و چاقی صورت استفاده می‌شود، بوتاکس و محصولات مشابه کاملاً متفاوت عمل می‌کنند. آنها برای درمان چین و چروک‌های فعال که در اثر حرکات مکرر صورت ایجاد شده‌اند، استفاده شده و با آرام‌سازی تقریبی عضلات صورت کار می‌کنند. بوتاکس و ژل‌ها به یک شکل اجرا می‌گردند اما برای درمان مشکلات متفاوتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 2. چگونه برای انجام تزریق ژل تصمیم‌گیری کنم؟

  با وجود تمام گزینه‌های موجود، انتخاب ژل می‌تواند مشکل باشد. دکتر سرمست می‌تواند نیازهای شما را ارزیابی کرده و از دانش گسترده‌ی خود درباره‌ی ژل‌های مختلف استفاده کند تا گزینه‌های متفاوتی را برای شما توصیه نماید.

 3. ژل‌های تزریق شده از چه ساخته شده‌اند؟

  در حالی که متداول‌ترین ماده‌ی مورد استفاده برای تولید ژل اسید هیالورونیک است، هر فرمول اندکی متفاوت است. ماندگاری ژل و اندازه‌ی ذرات در ژل‌های اسید هیالورونیک می‌تواند در کارکرد و روش عمل ژل تفاوت ایجاد کند. ژل‌های اسید هیالورونیک فوق‌العاده طبیعی به نظر می‌رسند و در تمامی نواحی صورت قابل استفاده هستند. هزینه تزریق ژل هیالورونیک اسید بسته به میزان ژل تزریقی در افراد مختلف، متفاوت خواهد بود.

 4. آیا من برای تزریق ژل بیش از حد جوان می‌باشم؟

  سن مشخصی که بتوان آن را برای تزریق ژل بیش از حد جوان خواند، وجود ندارد. تنها الزام آن این است که بیمار باید بالغی باشد که بتواند از مزایای این درمان بهره ببرد.

 5. چه کسی باید درمان‌های تزریق ژل را برای من انجام دهد؟

  در حالی که ممکن است فرایند درمان آسان به نظر برسد، انجام تزریق ژل بطور مناسب نیازمند مهارت بسیار زیاد و دانش عمیق در ارتباط با آناتومی صورت می‌باشد. شما باید برای انجام این درمان تنها به دنبال جراح زیبایی مجرب باشید. در درمان‌های تزریق ژل کیفیت را فدای قیمت تزریق ژل نکنید. برای دستیابی به بهترین ارزش در مقابل سرمایه‌گذاری خود، باید ارائه‌دهنده‌ی مناسبی را برای این درمان‌ها انتخاب نمایید.

5/5 - (3 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *